Contactformulier

Contactgegevens

Programmacoördinator iSGV:
Gert- Jan Wendrich
Postbus 251
1400 AG Bussum
Telefoon: 06- 22947693
E-mail: info@isgv.nl

BEL-combinatie:
Inkoopadviseur Dirk Klokke
Postbus 71
3755 ZH  Eemnes
Telefoon: 035 751 33 21
E-mail: dirk.klokke@belcombinatie.nl

Gooise Meren (v.a. 1/1/2016):
Inkoopadviseur Esther Sluis
Postbus 6000
1400 HA  Bussum
E-mail: E.Sluis@bussum.nl

Regio Gooi en Vechtstreek:
Vacature
Postbus 251
1400 AG  Bussum

Gemeente Hilversum:
Inkoopadviseurs Maartje Geertman/Paul Lammers
Postbus 9900
1201 GM  Hilversum
E-mail: p.lammers@hilversum.nl

Gemeente Huizen:
Inkoopadviseur Marleen Lenssen - Kersten
Postbus 5
1270 AA  Huizen
Telefoon: 035- 528 14 16
E-mail: m.kersten@huizen.nl

Gemeente Naarden:
Inkoopadviseur Lucky da Costa of Karin Reitsma - Hooijmans
Postbus 5000
1410 AA  Naarden
Telefoon: 035- 695 78 51
E-mail: Lucky.da.costa@naarden.nl of karin.reitsma@naarden.nl

Gemeente Weesp:
Inkoopadviseur: Dirk Wielinga
Nieuwstraat 70a
1381 BD  Weesp
Telefoon: 0294- 491 330
E-mail: dwielinga@weesp.nl

Gemeente Wijdemeren:
Inkoopadviseur: Pascale Konings
Postbus 190
1230 AD  Loosdrecht
Telefoon: 035- 655 95 37
E-mail: gc.konings@wijdemeren.nl

Regionale inkooptrajecten Sociaal Domein:
Inkoopstrateeg: Marco van der Spek Stikkelorum
Postbus 251
1400 AG  Bussum
Telefoon: 06-35118637
E-mail: m.vdspek@regiogenv.nl